نتایج جستجو

6 دلیل شگفت انگیز برای انتخاب Vuejs برای توسعه برنامه های وب
https://thememakker.com/6- amazing-ing-reason-to-hoose-vuejs-for-web-app-development/ از بیش از دو دهه گذشته ، جاوا اسکریپت مشاغل را به طراحی رابط وب تعاملی برای مشتریان ترغیب می کند.
چرا نادیده گرفتن طراحی مجدد وب سایت باعث فروش شما می شود؟
https://thememakker.com/wign-ignoring-website-redesign-will-cost-you-sales/ یک وب سایت ، برداشتی از سازمان شما است. فقط با یک کلیک ماوس یا یک ضربه انگشت ، احساسات سازمان شما بلافاصله در ذهن بازدیدکننده قرار می گیرد.
چگونه تجربه کاربری (UX) برای تجارت الکترونیکی مهم است؟
https://thememakker.com/how-user- تجربه-ux-is- مهم- برای- تجارت / هنگامی که انتظار پیدا کردن یک محصول خاص را در فلان خیابان خیابان می روید ، اما در اندازه یا رنگ شما موجود نیست و گزینه های مناسبی نمی توانید پیدا کنید.
Buzzer - Ultimate Bootstrap 4 Admin and Ui Kit
https://thememakker.com/template/buzzer-ultimate-bootstrap-4-admin-and-ui-kit/ ما این پنل مدیریت را برای هرکسی که می خواهد براساس م .لفه های آماده ما الگو ایجاد کند ایجاد کرده ایم. ماموریت ما ارائه یک کاربر پسند است.
InfiniO - داشبورد مدیریت بوت استرپ 4
https://thememakker.com/template/infinio-bootstrap-4-admin-dashboard/ 10+ داشبورد ، 100+ پلاگین مجتمع ، 300+ صفحه ، منوی روشن و تاریک ، فرم چند مرحله ای ، نمای تایم لاین ، ویرایشگر Summermnote ، ابزار برش تصویر ، دسترسی آسان به سبک های منو.

Original text